Menu

Lenovo uvádza Moto G5 a G5 Plus na slovenský trh

Smartfóny Moto G sú v počte predaných kusov najúspešnejšou sériou značky a v týchto dňoch sme sa dočkali oficiálneho uvedenia jej piatej generácie aj na slovenský trh. Okrem štandardného, cenovo výhodného modelu G5 bola predstavená aj vylepšená verzia G5 Plus, ktorá ponúka azda ešte lepší pomer ceny a výbavy.

Čítať ďalej...

Lenovo uvádza novú značku herných notebookov Legion

Notebooky hernej série Y sa už zdá sa celkom dobre dostali do povedomia trhu a Lenovo sa preto snaží tento trend ďalej živiť. Novinkou je tak podznačka Legion, ktorú dostanú špecializované herné počítače Lenovo. Prvým zástupcom je notebook Lenovo Legion Y520, vybavený najnovším hardvérom a pritom slušnou mobilitou. V pätách mu kráča drahší, ale aj výkonnejší súrodenec Legion Y720

Čítať ďalej...

NZXT ponúkne AM4 rámček pre sériu chladičov Kraken zadarmo

S uvedením nových procesorov AMD Ryzen sme sa dočkali aj nového socketu AM4. AMD po dlhých rokoch siahlo po odlišnom retenčnom rámčeku chladiča, takže doposiaľ predávané chladiče s podporou socketu AM3 nebude možné na nový AM4 použiť. NZXT však na svojich zákazníkov myslí a majiteľom AiO vodných kitov Kraken pošle redukciu zdarma.

Čítať ďalej...

ASUS predstavil monitor s najvyššou obnovovacou frekvenciou

Monitory s logom ASUS ROG patria v hráčskej komunite medzi veľmi vyhľadávané a nie je to len preto, aby ladili so zostavami postavenými na ROG komponentoch. Napokon, 35% podiel na trhu herných monitorov hovorí za seba. Novinkou v rade ROG je Swift PG258Q. Nezaujme síce rozlíšením ani uhlopriečkou, disponuje však doposiaľ najrýchlejšou obnovovacou frekvenciou akú sme videli. Rovných 240 Hz.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

NÁVŠTEVNOSŤ

2017       2016       2015       2014       2013

I understand