Logo
Vytlačiť túto stránku

Creative rozširuje ponuku BT reproduktorov Muvo 2c o nové farby

Creative rozširuje ponuku BT reproduktorov Muvo 2c o nové farby

Vodoodolný Bluetooth reproduktor s veľkosťou priamo do dlane je teraz k dispozícii v úplne nových farbách. Okrem existujúcej modrej, červenej, zelenej a čiernej farby, pribudne oranžová, ružová, fialová a tiež tyrkysová.

Reproduktor Muvo 2c so vstavaným MP3 prehrávačom je navrhnutý s profesionálne vyladenými meničmi a zabudovaným pasívnym žiaričom s ohľadom na dosiahnutie kvalitného zvuku v malom tele.

MUVO2c GroupShot 2

Reproduktory poskytujú užívateľom dnešných smartfónov a tabletov malé, ale výkonné reproduktorové Bluetooth riešenie, ktoré si môžu vziať so sebou kdekoľvek – Muvo 2c je odolný voči prachu a striekajúcej vode. Creative Muvo 2c tiež umožňuje užívateľom bezdrôtovo pripojiť druhý reproduktor pre ešte širšiu úroveň zvuku kdekoľvek. A ak by to bolo málo, reproduktory disponujú softvérom Sound Blaster Control Panel pre PC a Mac počítače, ktorý umožňuje používateľom plne si prispôsobiť akustický profil a nastavenia ekvalizéra presne podľa seba.

MUVO2c Red Connectivity Port

Nové farebné prevedenia reproduktora Creative Muvo 2c sú od 1. Júla 2017 dostupné na webovej stránke Creative.com za 39.99 EUR.

MUVO2c Green Top

Zdroj: TS Creative

© 2015 PCNews.sk