T-Mobile zaraďuje do ponuky dve novinky od Sony Ericcson

Spoločnosť Slovak Telekom pod značkou T-Mobile zaradila do akciovej ponuky dva nové prístroje značky Sony Ericsson.

Sony Ericsson Xperia arc je štýlový hi-end prístroj s výkonným 1 GHz procesorom a najmä veľkým displejom využívajúcim Sony Bravia Mobile Engine zobrazujúci 16 miliónov farieb v rozlíšení 480×854 pixlov a uhlopriečkou 4,2“. Vizuálne funkcie podporuje popri modernom displeji 8,1-megapixlový fotoaparát s LED bleskom a autofocusom, možnosť natáčania videí v HD rozlíšení (1280×720) a HDMI konektor. Novinka je veľmi tenučká (125x63x9 mm), váži 117 g a má množstvo kvalitných aplikácií či podporu dátových technológií (HSDPA do 7,2 Mbps i HSUPA).

Sony Ericsson Xperia arc bude k dispozícii za nasledujúce ceny:

–       139 € pre programy Podnikateľ 600 a 1200

–       189 € pre programy Podľa seba 7, Viac 400 a 1000, Podnikateľ 300

–       239 € pre programy Podľa seba 5, Viac 200, Relax 200 a Podnikateľ 150

–       289 € pre programy Podľa seba 3, Viac 100 a Relax 100 a Podnikateľ 90

 

Sony Ericsson Xperia neo nadväzuje na vlaňajší obľúbený model Vivaz. Ponúka podobný dizajn, ale obsahuje už operačný systém Android (vo verzii 2.3). Aj Xperia neo ponúka dotykový displej s technológiou Sony Bravia Mobile Engine, 16 miliónmi farieb, rozlíšením 480×854 a uhlopriečkou 3,7“. So svojím 8-megapixlovým fotoaparátom a kvalitným MP3 prehrávačom je vhodný na multimediálne využitie i pripojenie na internet či sociálne siete.

Ceny Sony Ericsson Xperia neo sú pri štarte predaja nastavené takto:

–       19 € pre programy Podnikateľ 600 a 1200

–       69 € pre programy Viac 400 a 1000, Podnikateľ 300

–       79 € pre program Podľa seba 7

–       129 € pre programy Podľa seba 5, Viac 200, Relax 200 a Podnikateľ 150

–       179 € pre programy Podľa seba 3, Viac 100 a Relax 100 a Podnikateľ 90