V tomto týždni sa zvýšenia rýchlosti internetového pripojenia na báze DSL dostalo aj na hlavné mesto. Zrýchľovanie Magio Internetu je automatické a bude prebiehať postupne po celom Slovensku.

Tento týždeň prebehne zrýchlenie internetového pripojenia na metalických sieťach v okresoch Bratislava I-V, Malacky, Pezinok, Senec, Senica a Skalica. Podľa typu programu budú môcť zákazníci využívať nové maximálne rýchlosti až do 20 Mbit/s.

Ďalšie informácie nájdu zákazníci aj na www.telekom.sk/zrychlujeme.
Zdroj: TS Telekom
