Menu

D-Link ohlásil cenovo efektívne plne manažovateľné gigabitové switche

  • Napísal(a) 
  • Čítať 274 krát
  • Tlač
  • E-mail

Spoločnosť D-Link, globálny líder v oblasti sieťových technológií, oznamuje pridanie gigabitových manažovateľných prepínačov radu DGS-2000 do svojho portfólia. Nový rad ponúka cenovo efektívne, flexibilné a plne spravované riešenie pre podniky, verejný sektor a poskytovateľov služieb.

 Rad DGS-2000 je vybavený širokou škálou modelov s 10, 28 alebo 52 portami, čo umožňuje bezproblémovú integráciu do najrôznejších aplikácií a prostredí. Verzie prepínačov s podporou Power over Ethernet (802.3at PoE +) umožňujú pripojenie a napájanie koncových zariadení, ako sú Wi-Fi prístupové body, IP telefóny alebo IP kamery. Tento rad ponúka tiež SFP porty na rozšírenie sieťového pripojenia cez optické vlákna a disponuje rozsiahlou sadou funkcií na 2. vrstve (L2) pre zabezpečenie spoľahlivosti toku dát, čo z nej robí ideálne riešenie pre nasadenie na prístupovej vrstve siete alebo pri budovaní sietí vo viacerých lokalitách.

Rad DGS-2000 tiež ponúka L3 statické smerovanie (inter-VLAN routing), ktoré zvyšuje efektivitu siete, znižuje zaťaženie chrbticovej siete a hlavných alebo hraničných routerov. Prepínače navyše podporujú funkcie Auto Voice VLAN a Auto Surveillance VLAN, ktoré automaticky uprednostňujú prevádzku VoIP a video dohľadu, aby tieto časovo citlivé a kritické prenosy neboli oneskorené alebo poškodené, a to ani pri vysokom využití siete.

Medzi novinkami je tiež rad sofistikovaných bezpečnostných funkcií, vrátane inovatívneho systému D-Link Safeguard Engine™, ktorý chráni prepínač pred zahltením škodlivými útokmi. Funkcie pre overovanie používateľov a riadenie prístupu do siete (ACL, 802.1X, Radius), ochrana pred zahltením (Storm Control), previazanie IP a MAC adresy s daným portom (Smart IP-MAC-Port Binding) umožňujú podnikom vybudovať ešte bezpečnejšie a robustnejšie siete.

Všetky prepínače radu DGS-2000 môžete spravovať z vstavaného intuitívneho webového rozhrania alebo pomocou SNMP príkazov. Podporujú tiež plnú sadu CLI (Command Line Interface) príkazov pre správu z príkazového riadka lokálne cez vyhradený port konzoly alebo vzdialene cez Telnet a SSH. Bezplatný nástroj D-Link Network Assistant (DNA) umožňuje správcom siete rýchlo a ľahko nájsť prepínače D-Link v sieti, nastavovať ich a hromadne konfigurovať pohodlne z počítača alebo mobilné aplikácie.

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2021        2020        2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013