Menu

Testovali sme dvojicu veselých myší od Logitech

Spomeniete si na staré guľôčkové myši? Šedivý alebo béžový plast, dvojica tlačidiel, v lepšom prípade aj skrolovacie koliesko. Takmer identický dizajn naprieč celou ponukou a minimum invencie. Myš bola v tom čase len zariadenie pre ovládanie kurzora. A to celkom stačilo. Dnes je to už našťastie celkom iné.

Čítať ďalej...

Testovali sme AiO vodné chladenie od be quiet!

Chlazení počítačových komponent je kategorie, které většina uživatelů nevěnuje nijak výraznou pozornost. V letních měsících, kdy stoupá teplota v místnosti klidně o 10 °C proti normálu, se poté můžete setkat s tím, že je vaše sestava nepřiměřeně hlučná. V extrémních případech může docházet dokonce k nestabilitě celé sestavy.

Čítať ďalej...

Testovali sme kompaktnú ATX skrinku Raijintek Thetis

Spoločnosť Raijintek to so svojou ponukou skriniek rozbehla dvoma smermi. Vybrať si môžete spomedzi štandardných oplastovaných skriniek s oceľovým rámom a bočnicami, no zaujímavejšie sú hliníkové modely. Síce vyzerajú jedna ako druhá, no ak vám ich dizajn padne do oka, máte za úlohu vybrať si už len veľkosť. My sme otestovali tú najmenšiu z najväčších.

Čítať ďalej...

Testovali sme hernú klávesnicu SteelSeries Apex M500

SteelSeries je vo svete herných periférii už dobre zabehnutým výrobcom, veď vyše pätnásť rokov zásobuje tých najlepších kvalitným herným náradím. Nespolieha sa pritom na kvantitu, vo svojej ponuke má relatívne málo produktov, no každý jeden z nich stojí za to. Niekde tesne pod vrcholom ponuky klávesníc sa nachádza testovaná Apex M500.

Čítať ďalej...

Testovali sme Sapphire Radeon RX 470 OC Nitro+

Žhavou novinkou jsou grafické karty AMD s čipy Polaris 20, současné modely ale mají stále co říci. Radeon RX 470 je karta, která spatřila světlo světa již během srpna loňského roku. Základem je jádro Polaris 10, které využívá i výkonnější Radeon RX 480. V tomto případě je ovšem část jádra deaktivovaná.

Radeony RX 470 jsou na trhu dostupné jak ve 4GB tak i v 8GB variantě. My se v dnešní recenzi zaměříme na model Sapphire Radeon RX 470 OC Nitro+ v 8GB verzi. Tato karta patří ve své kategorii k těm vůbec nejdražším (cca 250 EUR) a dnešní recenze vám prozradí, zda je příplatek oprávněný, či nikoliv.

Čítať ďalej...

Testovali sme obľúbený bluetooth reproduktor JBL GO

Nie je veľký a tvarovo je tak jednoduchý, až je zaujímavý. Od malého kvádra s logom JBL vzhľadom na jeho rozmery i cenu nečakáme veľa, no je výborným tipom na darček a užitočným spoločníkom k telefónu či tabletu. Aspoň tak to na pohľad vyzerá, preto sme si ho vypočuli na vlastné uši.

Čítať ďalej...

Testovali sme bluetooth slúchadlá Lamax Beat Elite E-1

Smartphony slouží jako zdroj hudby již několik let a to především na cestách – ve vlaku, v letadle, či v jiných dopravních prostředcích. Sluchátka určená právě primárně pro použití na cestách prošla za posledních několik let slušným vývojem. Zatímco dříve se jednalo pouze o modely propojené se smartphonem prostřednictvím kabelu, dnes se již běžně můžeme setkat s bezdrátovými modely.

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

NÁVŠTEVNOSŤ

2017       2016       2015       2014       2013