Menu

HP Inc. má najmenšiu domácu multifunkčnú tlačiareň

  • Napísal(a) 
  • Čítať 3252 krát
  • Tlač
  • E-mail

Ak máte malý byt, nechcete sa pozerať na veľké čierne škatule na svojom stole, alebo jednoducho hľadáte niečo malé, čo by tlačilo, skenovalo, kopírovalo a v prípade potreby si to môžete zobrať so sebou, nemusíte ďalej hľadať. HP Inc. predstavilo svoje najmenšie AiO DeskJet série 3700.

Oproti svojim atramentovým konkurentom má o polovicu menšie rozmery a na pracovnom stole tak bude zaberať výrazne menej miesta. Navyše sa už nejedná o fádne čierne zariadenie, DeskJet 3700 môžete mať v troch farbách a ďalšie farebné kombinácie by sa mali objaviť pred Vianocami.

hp dj 3700 2

Už zažitým doplnkom domácich tlačiarní je Wi-Fi adaptér, takže pre sfunkčnenie zariadenia ho stačí pripojiť k elektrickej sieti a nemusíte riešiť ethernetové káble. Pripojenie k domácej sieti je rýchle a pohodlné, tlačiť sa vďaka nemu dá nielen z notebookov a desktopov, ale aj mobilných zariadení, tabletov a smartfónov. Vďaka aplikácii HP All-in-One Remote je možné tlačiareň aj vzdialene spravovať, s podporou Wi-Fi Direct je možné tlačiť napríklad z fotoaparátu priamo aj bez jeho pripojenia k domácej sieti.

hp dj 3700 3

Cenovo úsporná multifunkcia nepotrebuje veľký displej a keďže väčšinu vecí aj tak nastavíte v počítači či telefóne, jej ovládanie priamo na paneli zvládnete len niekoľkými tlačidlami. Pripojenie k sieti umožňuje tlač fotografií priamo zo sociálnych sietí a HP dokonca ponúka špeciálne samolepiace fotopapiere formátu 4×5 práve pre tento účel.

hp dj 3700 4

Najmenšie atramentové multifunkčné zariadenie bude na Slovensku zastúpené dvoma modelmi DeskJet 3775 a DeskJet 3785, počkať si však na ne budeme musieť až do konca septembra. S cenami by sa mali oba modely vmestiť pod stoeurovú hranicu.

Zdroj: TS HP Inc.

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2022        2021        2020        2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013