Menu

Poznáme víťazov súťaže s ASUS

  • Napísal(a)  Redakcia
  • Zverejnené v Notebooky
  • Čítať 2857 krát
  • veľkosť písma zväčšiť veľkosť písma zväčšiť veľkosť písma
  • Tlač
  • E-mail

Poslali ste nám desiatky recenzií a my sme pri nich strávili niekoľko hodín čítaním. Konečne poznáme víťazov, ktorí za svoju námahu získajú hodnotné ceny.

Každú jednu recenziu už poznáme skoro naspamäť, keďže sme si ich pri hlasovaní prečítali všetky minimálne päť krát. Všetky boli zaujímavé a niektorí zo súťažiacich si dali skutočne záležať. Tak detailné recenzie sa nie vždy podarí spraviť aj nám.

Po trojdňovej diskusii sme nakoniec našli podľa nášho názoru najzaujímavejšiu a najlepšie spracovanú recenziu. Víťazom súťaže sa podľa redakcie PCNews.sk stal Miroslav Kadlíček s recenziou ACER ASPIRE 5930g. Dobre sa čítala, bola dobre spracovaná a jej autor si dal s prípravou očividne záležať. Za odmenu si autor od nás odnesie tablet ASUS Nexus 7 v 16 gigabajtovej verzii.

O druhom tablete ste rozhodovali vy, naši čitatelia. Hlasovanie prebiehalo na našej Facebook stránke a sme radi, že sme ho nedali na náš web. Niektorí súťažiaci totiž získali hlasy aj od vymyslených Facebook účtov. Tie sme nakoniec vyhľadali a z celkového výsledku odpočítali. Víťazom hlasovania sa po úprave bodov stal Peter Slobodník s recenziou na Dell Studio 1555. Aj on od nás dostane tablet ASUS Nexus 7 v 16 gigabajtovej verzii.

Tretiu cenu vyberal sponzor našej súťaže, spoločnosť ASUS. Výhrou je štýlový externý disk ASUS Zendisk s kapacitou 500 GB. Tešiť sa z neho môže Martin Volčko s recenziou Môj skvelý bambus.

ASU90XB2Z00HD00030_2

Prekvapivo ťažké bolo nájsť najstarší notebook. Do súťaže sa dostalo niekoľko skutočne starých a dnes už raritných kúskov, ktoré boli vyrobené ešte v minulom tisícročí. Najstarším  notebookom sa nakoniec stal Philips PCL-300 II, ktorého koreňe siahajú až do roku 1988 a má v sebe procesor Intel 386. Jeho majiteľ Ivan Valach dostane balíček od spoločnosti ASUS s užitočnými vecami a drobným prekvapením. 

Z hlasujúcich sme náhodne vyžrebovali jedného šťastlivca, ktorý dostane balíček od spoločnosti ASUS. Nájde v ňom niekoľko užitočných vecí a pár drobných prekvapení. Z tohto balíčka sa môže tešiť Miroslav Matejovie.

asusveci

Výhercom srdečne blahoželáme, budeme vás kontaktovať na emailové adresy, ktoré ste uviedli vo formulároch.

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013