Menu

MSI GAMING rozširuje ponuku herných periférií

  • Napísal(a) 
  • Čítať 2402 krát
  • Tlač
  • E-mail

Nový herný headset Immerse GH60 GAMING a herná klávesnica Vigor GK40 Gaming, ktorá sa bude predávať aj ako set s myšou pod názvom Vigor GK40 Combo rozšíria ponuku herných periférií so značkou MSI GAMING. Novinky majú zaujať uceleným dizajnom a prijateľnou cenou.

Herný headset je analógový, pre pripojenie k notebookom a mobilným zariadeniam využíva štvorpólový 3,5 mm konektor a pre pripojenie k PC štandardnú Y redukciu s dvoma trojpólovými konektormi. V balení sa nachádzajú aj penové náušníky, ktoré sa dajú zameniť za tie "predinštalované" zo syntetickej kože. Náušníky v oboch prípadoch prekrývajú celé ucho, čo pomôže lepšej izolácii od okolitého sveta a zvýrazneniu herného zážitku.

GH60

O zvukový prejav sa stará dvojica 50 mm neodymiových meničov s certifikátom Hi-Res, ktoré by mali byť univerzálne pri počúvaní hudby i hraní hier. Dvojdielny hlavový most s pružnou výstelkou vyzerá celkom pohodlne a zdá sa, že ani dlhšie herné sedenia neskončia s bolesťou hlavy.

GK40

Klávesnica Vigor GK40 je postavená klasických membránových spínačoch, ktoré sú upravené tak, aby sa chovali ako mechanické. Tieto hybridné spínače sú vždy kompromisom medzi cenou, kvalitou a pocitom pri ich používaní, no podľa našich skúseností ani takéto kompromisy nemusia byť zlým riešením. Minimálne písanie by malo byť lepšie, ako na štandardnej membránovej klávesnici. Nechýba viacfarebné LED podsvietenie s podporou Mystic Light a pohodlná opierka pre zápästia.

GM10

Klávesnica sa bude predávať aj s myšou Clutch GM10 GAMING v jednom balení. Dizajnovo zladená myš ponúkne štyri farby podsvietenia, ktoré odpovedajú štyrom voliteľným nastaveniam DPI optického senzora. Východiskovým nastavením je 1000 DPI, ďalšie úrovne sú definované na 800, 1600 a maximálnych 2400 DPI.

Periférie sa už pomaly objavujú v ponukách našich eshopov. Klávesnica Vigor GK40 bude stáť 59 EUR, headset Immerse HG60 99 EUR, myš Clutch GM10 si samostatne zakúpite za 25 EUR.

Zdroj: TS MSI

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2021        2020        2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013