Menu

Telekom predstavil svoju vianočnú ponuku

  • Napísal(a) 
  • Čítať 2445 krát
  • Tlač
  • E-mail

Blíži sa predvianočné obdobie a to je čas, kedy sa operátori púšťajú do najtuhšieho boja o zákazníka. Svoju ponuku na tohtoročné Vianoce predstavil aj Telekom. Chce dať darčeky pre všetkých, nových, i existujúcich zákazníkov.

Kampaň odštartuje 29. októbra 2020, na výber budú osvedčené hardvérové dvojičky, extra dáta, atraktívne zariadenia a chýbať nebude ani Magio Go Benefit zadarmo k Magio internetu.

Štyri darčeky

Vianoce v Telekome nebudú len o jednom darčeku, magentový operátor ich chce rozdávať viac. Zákazníci na mobilných a fixných službách dostanú darčeky hneď štyri. Tým prvým je hudobná služba Deezer na 60 dní zadarmo, ktorú dostanete k mobilnému paušálu, mobilnému internetu a pevným službám.

Aj druhým darčekom je predplatné streamovanej služby, v tomto prípade je to HBO Go na 30 dní. Tento benefit bude možné využiť pre nové aktivácie v období od 29.10. do 31.12 2020 v rámci mobilných paušálov, mobilného internetu a pevnej služby. Fanúšikovia videa sa potešia aj tretiemu darčeku. Tým sú filmy, seriály a dokumenty vo Videotéke zdarma. Pozrieť si ich budú môcť všetci zákazníci Magio TV, Magio Go a po novom aj Magio Go Benefit pri paušáloch s mesačným poplatkom od 25 EUR. Ak si teda zoberiete napríklad paušál Ideál 25, dostanete Deezer na 60 dní, HBO Go na 30 dní a prístup do Videotéky v období od 1. novembra do konca roka 2020.

Štvrtý darček poteší záujemcov o novú Predplatenku. Ide o dvojnásobný kredit, ktorý bude možné získať pri prvom dobití karty ľubovoľnou sumou v období od 2.11. do 30.11. 2020.

Dáta zadarmo a zľavy na hardvér

Mobilní zákazníci, ktorí si aktivujú, predĺžia alebo zmenia paušál na Základ 11 až Ideál 37, a biznisoví zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre paušály Biznis Mini 12 až Biznis Premium 38, získajú balík Nekonečno HD zadarmo. K dispozícii tak dostanú po vyčerpaní objemu dát vo svojom paušále balík nekonečných dát dostupných rýchlosťou 10/10 Mbps. V prípade, že sú členmi skupiny Magenta 1, platnosť balíka bude 90 dní, v opačnom prípade bude jeho platnosť 30 dní.

vianoce telekom data

Telekom konečne myslel aj na verných zákazníkov, aj keď pre neho sú verní všetci, ktorí už majú aktívny nejaký paušál, bez ohľadu na ich históriu u operátora. Akcia tak bude platiť pre všetkých zákazníkov s novými T paušálmi, ale aj staršími ÁNO, Happy, Bez záväzkov, Mobilným internetom či pevnými službami, ktoré si zákazník predlžuje a to od 29. októbra 2020. Vďaka svojej vernosti získajú takíto zákazníci zľavu na hardvér do výšky 30 EUR.

Tí, ktorí si kúpia mobilný paušál cez web či aplikáciu, dostanú ďalšiu zľavu na hardvér v závislosti od výšky paušálu. Pre paušály Základ 11 až Ideál 27 to bude zľava 20 EUR, pre paušály Ideál 32 až Nekonečno SD je pripravená zľava 30 EUR a s paušálmi Dáta HD, Nekonečno HD a Nekonečno MAX môžete pri nákupe nového zariadenia získať zľavu až 50 EUR. Obe spomínané zľavy sa dajú kombinovať, takže existujúci zákazníci môžu mať nové zariadenie k paušálu až o 80 EUR lacnejšie.

Samsungové dvojičky a 65“ telka

Hardvérové dvojičky sú v Telekome rokmi overeným lákadlom a tak nesmú chýbať ani v tohtoročnej ponuke. Dvojičky budú dve, pričom jedna z nich sa bude dať kúpiť nielen k mobilným paušálom, ale aj k Magio internetu a Magio TV. Je ňou kombinácia 4K Smart TV televízora Samsung s uhlopriečkou 50“ a smartfónu Samsung Galaxy A20e. Druhá dvojička bude k dispozícii len pre mobilné paušály a tvoria ju dva smartfóny Samsung Galaxy A51 a Samsung Galaxy A20e.

Podobne to bude fungovať s hardvérom vo vianočnej kampani. Do ponuky sa dostalo päť zariadení, všetky pre zákazníkov pevných služieb a tri z nich budú aj pre mobilných zákazníkov. Pre všetkých zákazníkov tak bude dostupný noteboook Huawei Matebook 13 s myšou, herná konzola Sony PS4 Pro s hrou FIFA 21 a azda najzaujímavejším bude 4K SMART TV Philips so 65“ uhlopriečkou.

vianoce telekom zariadenia2

Zákazníci pevných služieb Magio TV a Magio Internet si navyše budú môcť vybrať aj notebook ASUS Vivobook 14 s batohom a slúchadlá Huawei Freebuds 3i.

vianoce telekom zariadenia

Pre B2B zákazníkov bude pripravená aj špeciálna ponuka, tablet Microsoft Surface, dostupný k Biznis paušálom, BiznisNetu a Magio TV. Súčasťou ponuky je aj Office 365 na pol roka zadarmo.

Ceny hardvéru k fixným službám:

tab hw pevne

Ceny hardvéru k mobilným paušálom:

tab hw mobilne

Skupina paušálov 1 = Základ 11, Základ 14, Základ 17, Dáta 17, Ideál 20
Skupina paušálov 2 = Ideál 21, Dáta 21, Ideál 23, Ideál 25, Dáta 25, Ideál 27
Skupina paušálov 3 = Ideál 32, Ideál 37
Skupina paušálov 4 = Dáta HD, Nekonečno SD
Skupina paušálov 5 = Nekonečno HD
Skupina paušálov 6 = Nekonečno MAX

 

Magio internet s TV zdarma

Zákazníci, ktorí využívajú Magio internet dostanú možnosť využívať Magio Go Benefit. Stačí, ak si v čase od 29.10. 2020 do 31:1. 2021 aktivujú, alebo predĺžia zmluvu Magio internetu a budú môcť sledovať mobilnú TV zdarma po dobu celých dvoch rokov. Magio Go Benefit aktuálne ponúka 10 slovenských kanálov, 7 dňový archív a knižnicu filmov a seriálov.

Predplatenka s extra dátami a dvojnásobným kreditom

Služba s predplatenou kartou Predplatenka dostane v rámci vianočnej ponuky dva zaujímavé benefity. Tým prvým je už vyššie spomenutý dvojnásobný kredit v novembri. Pri prvom dobití karty získate 100% bonusový kredit. Druhým sú extra dáta k vyšším balíkom. Najvýhodnejšie balíky s 3 GB a 5 GB objemom dát na 30 dní s automatickou obnovou sa stanú ešte výhodnejšie. Ak si aktivujete jeden z týchto balíkov v období od 2.11. do 31.12. 2020, získate extra 1 GB dát každých 30 dní. Bonusové dáta sa míňajú ako prvé a môžete si ich aj preniesť do ďalšieho mesiaca.

V spomenutom období počas vianočnej kampane sa spomedzi novoaktivovaných SIM kariet Predplateniek bude žrebovať každý týždeň jeden výherca Samsung Galaxy S20. Spolu je tak v hre 8 kusov týchto smartfónov.

Micro:bit pre každého

Telekom predstavil koncom septembra vzdelávaciu platformu ENTER, ktorá má slúžiť primárne školám, kde bude pomáhať vo výučbe základov programovania hravou formou. Ďalším dôležitým krokom je uvedenie ďalšej fázy tohto projektu. V rámci ENTER 1.1 sa stavebnica micro:bit dostáva aj do vianočnej ponuky operátora a získať ho tak môže úplne každý. Od 29. októbra si micro:bit budú môcť vybrať všetci, ktorí si aktivujú alebo predĺžia fakturovanú službu. K mobilnému paušálu, Magio internetu a Magio TV budú na výber dve sady.

vianoce telekom micro bit

Rozšírený balíček Micro:bit Smart Kit získajú zákazníci už od 2 € mesačne. Sada obsahuje pokročilé riešenia na báze micro:bit pre technologických nadšencov. Súčasťou balíčka je aj Smart Home Kit, pomocou ktorého sa dajú s micro:bitom naprogramovať funkcie inteligentnej domácnosti. Balíček Smart Kit ďalej obsahuje smart programovateľného robota CarRing:bit, malý reproduktor MI:sound speaker a programovateľný pásik Neopixel LED strip.

Základný balíček Micro:bit Starter Kit si možno kúpiť za zvýhodnenú cenu 20 eur k notebooku ASUS Vivobook 14. Táto zostava spĺňa všetky požiadavky na prácu s micro:bitom. Starter Kit obsahuje mikropočítač micro:bit, množstvo doplnkov a rozširovacích modulov. Táto sada je vhodná pre výučbu programovania s hardvérom a umožňuje rozvinúť potenciál tohto miniatúrneho počítača, napríklad vytvárať jednoduché hry, merať teplotu, či ovládať zvuk.

Ceny micro:bit balíkov pre fixné služby:

tab microbit1

Ceny micro:bit balíkov pre mobilné paušály:

tab microbit2

Skupina paušálov 1 = Základ 11, Základ 14, Základ 17, Dáta 17, Ideál 20
Skupina paušálov 2 = Ideál 21, Dáta 21, Ideál 23, Ideál 25, Dáta 25, Ideál 27
Skupina paušálov 3 = Ideál 32, Ideál 37
Skupina paušálov 4 = Dáta HD, Nekonečno SD
Skupina paušálov 5 = Nekonečno HD
Skupina paušálov 6 = Nekonečno MAX

Zdroj: TS Telekom

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2022        2021        2020        2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013