Menu

Kompaktný mobilný spoločník do práce, školy alebo na relax

  • Napísal(a)  Redakcia
  • Čítať 1657 krát
  • Tlač
  • E-mail

Telefóny spoločnosti Samsung sú pre mnohých stávkou na istotu. Spoločnosť sa snaží kráčať vpred míľovými krokmi a vždy ponúknuť svojim používateľom niečo nové. Dnes sú už v ich radoch samozrejmosťou bezrámčekové displeje aj skvelé fotoaparáty, ktoré potešia milovníkov sociálnych sietí i tých, ktorí chcú vždy zachytiť radosť z každého okamihu.

Mnohým užívateľom však až donedávna chýbala možnosť kompaktného telefónu, ktorý by bolo možné mať vždy po ruke a pritom by jeho rozmery neboli príliš veľké.

Zdá sa, že ich prianie sa splnilo a na scénu prichádza telefón Samsung Galaxy A20e, ktorý má i ďalšie silné stránky. Zaujíma vás aké? V tom prípade pokračujte v čítaní článku.

Samsung Galaxy A20e prekvapí príjemnými rozmermi

Svojich fanúšikov si z dostupnej ponuky nových modelov čoraz viac získava telefón Samsung Galaxy A20e predovšetkým vďaka kompaktným rozmerom. Bezrámčekový displej a uhlopriečka s veľkosťou 5,8‘‘ umožňujú jeho jednoduché ovládanie, ktoré ocení nejeden používateľ.

Telefón je vhodný pre každého, kto hľadá šikovné zariadenie, ktoré v sebe dokáže skĺbiť prácu so zábavou. Potrebujete mať vždy po ruke svoje osobné i pracovné telefónne číslo? Samsung Galaxy A20e vám to umožní vďaka tomu, že do neho môžete umiestniť obe SIM karty naraz.

Nové i staré vychytávky, ktoré sme si obľúbili

Samsung Galaxy A20e si v sebe zachováva vychytávku, ktorú sme oceňovali v prípade starších modelov, postupne však začala zanikať. A tou je možnosť rozšíriť svoj úložný priestor (ktorý v prípade tohto telefónu predstavuje 32 GB) pamäťovými kartami. Je to možnosť, ako uložiť všetky fotografie, ktoré počas používania telefónu nazbierame.

A keď sme už pri fotoaparáte – zadná hlavná 13 Mpx šošovka je doplnená širokouhlou 5 Mpx kamerou. Na prednej strane sa nachádza 8 Mpx šošovka. Samozrejme, fotoaparát je vybavený aj softvérom, ktorý umožňuje množstvo ďalších nastavení.

Pre koho je Samsung Galaxy A20e určený? Svojich prívržencov si nájde medzi mnohými, ktorí vedia, čo od telefónu očakávajú. Telefón predstavuje výkon ukrytý v peknom a kompaktnom tele.

Zdroj obrázka: Maridav / Shutterstock.com

 

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2022        2021        2020        2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013