Menu

Transcend vstupuje do automobilov Full HD kamerou

  • Napísal(a) 
  • Čítať 1482 krát
  • Tlač
  • E-mail

Spoločnosť Transcend uviedla na trh svoj prvý produkt z kategórie záznamových kamier pre automobily. DrivePro 200 je digitálna kamera pre záznam videa z dopravy a okrem štandardných funkcií dokáže využiť aj možnosti vstaveného Wi-Fi adaptéru.

Transcend DrivePro 200 by sa mala vyznačovať jednoduchou obsluhou a režimom Night View, ktorý vylepšuje záznam obrazu v slabom svetle. Kamera zachytáva video vo Full HD rozlíšení pri 30 fps, objektív s clonou F/2.0 zložený zo siedmich šošoviek zo skla, poskytne 160 stupňov široký záber.

Záznam sa ukladá na microSDHC Class 10 kartu s kapacitou 16 GB od Transcend, náhľad videa sa dá prezrieť na LCD displeji s uhlopriečkou 2,4“. Kamera disponuje aj pohybovým čidlom, ktoré meria zrýchlenie a dokáže rozpoznať kritické situácie a kolíziu. Vtedy sa spustí automaticky režim núdzového záznamu. Ten je chránený proti náhodnému prepísaniu, inak sa používa štandardná LOOP metóda pri ktorej sa prepisujú najstaršie súbory aktuálnym záznamom, kartu tak nie je treba premazávať, aby sa uvoľnilo miesto.

Zaujímavosťou DrivePro 200 je vstavaný Wi-Fi adaptér, ktorý sprostredkúva funkciu bezdrôtového ovládania kamery smartfónom, tabletom alebo počítačom. Bezplatné aplikácie pre iOS a Android umožňujú pristupovať ku kamere, prehrávať a sťahovať uložené nahrávky, zobraziť náhľad kamery či upraviť nastavenia zariadenia. K dispozícii je i štandardné USB 2.0 pripojenie.

Kameru do auta Transcend DrivePro 200 budete môcť na našom trhu kúpiť za predpokladanú cenu 129 EUR s DPH.

Zdroj: TS Transcend

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013