Menu

Trust má mechanickú hernú klávesnicu GXT 880

  • Napísal(a)  Redakcia
  • Čítať 1028 krát
  • Tlač
  • E-mail
  • Pridajte komentár medzi prvými!

Spoločnosť Trust predstavuje mechanickú klávesnicu s vlastnými spínačmi Trust GXT 880. Novinka ponúka biele LED podsvietenie, integrovanú pamäť, herný režim a technológie N-key rollover a anti-ghosting.

Klávesnica Trust GXT 880 je dostupná v čiernej farbe a disponuje 170 cm dlhým káblom zakončeným USB konektorom. Tradičné rozvrhnutie kláves vrátane numerického bloku dopĺňajú tri tlačidlá pre multimédiá, štyri programovateľné makro klávesy a nevyhnutné ovládanie podsvietenia a herného režimu. klávesnica je postavená na snímačoch Trust GXT-White s lineárnym chodom, životnosťou až 50 miliónov stlačení a odozvou len 5 ms.

Minimálna sila potrebná pre spustenie je 30 g, pre úplné stlačenie 45 g. Plné biele LED podsvietenie klávesnice Trust GXT 880 je doplnené o možnosť nastaviť si jednotlivé tlačidlá samostatne a to až na 6 užívateľských profilov. Integrovaná technológia N-Key rollover v kombinácii s anti-ghosting zaisťujú istotu registrácie každého stlačeného tlačidla aj v prípade rýchlo po sebe idúcich kombinácií, resp. niekoľkých zároveň stlačených tlačidiel.

Trust GXT 880 je k dispozícii na trhu za odporúčanú koncovú cenu 119,99 eur s DPH.

 

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.Antispamová kontrolaJoomla CAPTCHA
návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2018       2017       2016       2015       2014       2013