Menu

WD má multimediálny prehrávač s Miracastom

  • Napísal(a) 
  • Čítať 2487 krát
  • Tlač
  • E-mail

Spoločnosť Western Digital poznáme predovšetkým ako producenta pevných diskov, no vo svojej ponuke má aj sieťové a multimediálne produkty. Nový multimediálny prehrávač WD TV umožňuje zobraziť akýkoľvek digitálny obsah na akomkoľvek televízore.

Malý multimediálny prehrávač stavia na bezdrôtovej konektivite s mobilnými zariadeniami, ktoré sa bežne v domácnosti vyskytujú. Samozrejmosťou je možnosť prehrávania obsahu z pripojeného USB úložiska, akým je externý pevný disk a USB flashdisk, ale aj zdieľaných priečinkov zo zariadení pripojených v domácej sieti. WD TV podporuje aj osobné cloudy WD My Cloud a zariadenia s podporou DLNA.

WD TV Personal Edition umožňuje prehrávať široké spektrum multimediálnych súborov. Podporuje všetky aktuálne formáty, MKV, MP4, AVI, WMV, MOV a ďalšie. Významným doplnkom je podpora aplikácie Miracast, s pomocou ktorej je možné zobraziť na pripojenej obrazovke dáta z mobilných zariadení a to v rozlíšení až do 1080p. Podporované sú aj sociálne siete a služby ako YouTube, Pandora či Spotify. Jednoduché ovládanie prehrávača zabezpečí aplikácia WD TV Remote, ktorá premení smartfón a tablet s operačným systémom iOS a Android na pokročilé diaľkové ovládanie.

Prehrávač WD TV je už dostupný na stránke wdstore.com za odporúčanú cenu 99 USD.

Zdroj: TS Western Digital

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013