Menu

Termolis: Jednoduchý spôsob, ako dodať bežným veciam štýl

  • Napísal(a)  Redakcia
  • Čítať 711 krát
  • Tlač
  • E-mail
Platíte vysoké sumy za to, že si môžete v obchode vybrať originálny kúsok odevu so zaujímavou potlačou, ktorú nikto iný nemá? Sú ponúkané služby tlače reklamných agentúr pre váš rozpočet drahé? Prečo si nevytvoriť niečo originálne bez pomoci druhých. So špeciálnym termolisom môžete dať bežným veciam ten správny štýl, farbu aj obsah, s ktorými je zaujať pozornosť v prostredí obrovskej konkurencií oveľa jednoduchšie.

S transferovým lisom môžete potlačiť širokú škálu textílií a rôznych druhov odevov i materiálov. Ide o najuniverzálnejšie zariadenie na potlač textílií a iných materiálov, aké je v súčasnosti na trhu.

V závislosti od tepla a tlaku je možné s termolisom použiť rôzne typy tlaku a potlačí i farieb, ktoré dodajú odevu alebo vašej tlačenej reklame naozaj originálny štýl a svieži nádych.

Pohodlný spôsob prenosu textov alebo obrázku na viaceré materiály

Asi každému z nás je dobre známa klasická tlač na papier, prostredníctvom ktorej sa na trhu propaguje od nepamäti. Vytvoriť si originálnu a zároveň efektívnu reklamu s úžitkom však môžete aj vďaka špeciálnym termolisom.

Reč je o zariadeniach na tlač, pri ktorej sa využíva tlak, kvalitné farby, grafika i teplo. V závislosti od modelu, ktorých môže byť viac, môžete termolis využiť na pohodlný spôsob prenosu textov alebo obrázkov na textil či iné materiály.

Pneumatický alebo veľkoformátový termolis sa ľahko používa a vytvára veľmi kvalitné výtlačky. Vďaka špeciálnemu zariadeniu, technologickému procesu a použitým materiálom si tak viete z obyčajného textilu vytvoriť zaujímavý a dominantný prvok vašej marketingovej stratégie v podobe elegantného trička či tašky.

Kvalitné nažehľovacie fólie sú základ dobrého výsledku

Hodnota vytvoreného potlačeného produktu sa zvyšuje s použitím dôležitej nažehľovacej fólie. Práve tá zaistí, že prenos originálnej potlače pomocou tepelného lisu bude v tej najvyššej kvalite a dodá potlačenému materiálu nielen sýte, ale aj dlhodobo odolné farby.

Potlačený predmet tak môžete využívať na reklamu neustále, prípadne zaistiť vysokú životnosť potlače, ktorá má byť pre vás reklamou. Aj na osobné účely si môžete termolis zadovážiť a vytvárať tak originálne kúsky oblečenia alebo iných textilných doplnkov, ktoré vám budú všetci závidieť.

Bez ohľadu na účel, je teda termolis a špeciálna technika tlače s týmto zariadením veľmi efektívna,  žiadaná a kvalitná, o čom sa môžete presvedčiť v praxi pri jej využití.

Zdroj obrázka: PHOTOCREO Michal Bednarek/Shutterstock.com

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2024        2023        2022        2021        2020        2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013