Menu

Logi BASE je dobíjací dokovací stojanček pre iPad Pro

  • Napísal(a) 
  • Čítať 1793 krát
  • Tlač
  • E-mail

Logitech predstavil svoj nový dobíjací stojanček pre tablety iPad Pro s uhlopriečkami 12,9 alebo 9,7 palca. Okrem podpory rozhrania Smart Connector umožňuje stojanček aj meniť uhol naklopenia tabletu a nastaviť tak správny pozorovací uhol pre optimálne využitie podľa aktuálnej potreby.

 

Stojanček Logi BASE je prvé zariadenie, ktoré vie dobíjať iPad Pro cez Smart Connector. Pri dokovaní do stojančeka netreba hľadať správnu pozíciu konektora, magnety navedú tablet na správne miesto, iPad Pro stačí do stojančeka len vložiť.

Logitech BASE 2

Vďaka nájdeniu optimálnej polohy displeja tabletu je možné iPad Pro využívať ako kuchársku knihu, hodiny na nočnom stolíku alebo druhú obrazovku počítača, ktorá pomôže dosiahnuť vyššiu produktivitu pri práci. Logi BASE je prirodzene dizajnovo i materiálovo s tabletom zladený. Jeho telo je vytvorené z hliníku, dôraz sa kládol na tuhosť i povrchovú úpravu.

Logi BASE je kompatibilný s tabletmi iPad Pro s uhlopriečkami 12,9 i 9,7 palca, dostupný je už teraz na stránkach LogitechApple za odporúčanú cenu 99,99 EUR. Na Slovensku však bude v predaji až od augusta tohto roku.

Logitech BASE 3

Zdroj: TS Logitech

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2019        2018       2017       2016       2015       2014       2013