Menu

Creative predstavuje pasívne regálové reproduktory

  • Napísal(a) 
  • Čítať 2059 krát
  • Tlač
  • E-mail

Spoločnosť Creative predstavila nové reproduktory E-MU XM7. Pár pasívnych regálových reproduktorov bol špeciálne vytvorený pre zosilňovač s USB DAC Sound Blaster X7. Reproduktory sú od základov postavené na architektúre profesionálnych štúdiových monitorov.

Creative tak chce ponúknuť používateľom a majiteľom Sound Blaster X7 niečo, čo ponúkne kvalitu zvuku adekvátnu potenciálu zosilňovača. Hranie hier, sledovanie filmov, no predovšetkým počúvanie hudby v domácich podmienkach by sa tak malo dostať na vyššiu úroveň.

creative-e-mu-xm7-repro-3E-MU XM7 sa spoliehajú na kvalitné drevené telo osadené päťpalcovým basovým meničom so zväčšenou magnetickou časťou a jednopalcovým zliatinovým výškovým reproduktorom s hodvábnou ozvučnicou. Nechýbajú ani také drobné, no pre zvukovú kvalitu dôležité prvky ako napríklad pozlátené prípojné body a pribalený 2,5 metra dlhý kábel z bezkyslíkatej medi.

creative-e-mu-xm7-repro-1 creative-e-mu-xm7-repro-2

Po pripojení k Sound Blaster X7 je možné vybrať jeden z troch režimov reproduktorov. Prednastavený režim „Energetic“ je vhodný pre sledovanie hier a filmov, režim „Neutral“ zasa pre referenčné a monitorovacie využitie a napokon režim „Warm“ pre prirodzený posluch hudby s bohatými basmi.

Dvojpásmové pasívne reproduktory prídu v dvoch odtieňoch drevenej textúry v júni tohto roku za odporúčanú cenu 299,99 EUR.

Technické špecifikácie

 

Frekvenčný rozsah

50 Hz-20 kHz

Impedancia

6 ohm

Max. príkon

60 W

Basový reproduktor

5“

Výškový reproduktor

1“

Rozmery

298×174×232 mm

Hmotnosť

4,35 kg

Zdroj: TS Creative

návrat hore

NÁVŠTEVNOSŤ

2018       2017       2016       2015       2014       2013